zagron


Go_ciniec Salmopolskitop 
.: Culture and folklore / Zespoły dzieci i młodzieży
 
  5 kwietnia 2011
1. miejsce zespołu „Mały Ondraszek” ze Szczyrku na POWIATOWYCH SPOTKANIACH AMATORSKICH GRUP ARTYSTYCZNYCH SAGA 201130 i 31 marca w Centrum Wychowania Estetycznego im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej odbyły się 12. Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych Saga 2011.
W przeglądzie brały udział zespoły dziecięce i młodzieżowe pracujące w szkołach i placówkach kultury na terenie całego powiatu bielskiego.
Uczestniczyły w nim  zespoły taneczne i folklorystyczne, muzycy i wokaliści. Podopieczni Pani Doroty Laszczak z Miejskiego Ośrodka Kultury Promocji i Informacji w Szczyrku zdobyli na przeglądzie 1. miejsce!
Wraz z tą miłą wiadomością zapraszamy wszystkich miłośników tańca i muzyki góralskiej do grona członków zespołu Ondraszek.
Zajęcia odbywają się w trzech grupach wiekowych: dzieci, młodzież i dorośli w poniedziałki wtorki i czwartki w MOKPI przy ul Myśliwskiej 34.

Serdeczne gratulacje dla kierownictwa i członków zespołu Mały Ondraszek.     
     

 ul. Beskidzka 41
  Tel. +48 33/8158388
  
it@szczyrk.pl

Miasto Szczyrk: Urz_d Miejski, Rada Miejska, Jednostki podleg_e Miasto Szczyrk: Urz_d Miejski, Rada Miejska, Jednostki podleg_e
Igrzyska Polonijne Igrzyska Polonijne
Szczyrk - Kamera Online Szczyrk - Materia_y do pobrania
Mapa Miasta Szczyrk Photo Szczyrk - Galeria zdj__
Szczyrkowski Katalog _lubny Szczyrk - KINO BESKIDsasanka


Gospoda Polska